המרכז לטיפול במחלות עור

פתרונות מתקדמים לבעיות מורכבות והכתובת הראשונה לחוות דעת שניה

פתרונות מתקדמים לבעיות מורכבות

Spot Clinic מתמחה באבחון ובטיפול בכל סוגי מחלות העור, בין אם מדובר בהתלקחות פתאומית של פריחה או במצבים כרוניים מתמשכים, בהם מתבקש ייעוץ נוסף, על ידי מומחה מנוסה. תחום התמחותה המרכזי של המרפאה הינו אבחון וטיפול בסרטן עור, על סוגיו השונים. הייעוץ והטיפול מבוצעים תחת פיקוחה של פרופ' אסתר עזיזי, מייסדת המרפאה ומבכירי רופאי העור בישראל וצוות מומחים לרפואת עור לצידה.

טיפול יעיל בבעיות עור דחופות

הגישה האבחונית הכוללנית והפתרונות הרפואיים החדשניים המוצעים במרפאה, מאפשרים לטפל ביעילות רבה במגוון בעיות עור דחופות ומתמשכות, לרבות במקרים בהם טיפולים קודמים נכשלו. בין היתר, מעניק הטיפול מענה לסובלים מתגובות אלרגיות קשות, מחלות זיהומיות המלוות בחום, מחלות ויראליות ו/או תפרחות עונתיות, פצעי בגרות, אקזמות ופסוריאזיס.

הכתובת הראשונה לחוות דעת שניה

פרופ' עזיזי מעניקה ייעוץ אישי למטופלים הזקוקים לחוות דעת רפואית נוספת של מומחה, עקב בעיות עור שמקורן טרם אובחן או שטרם נמצא להן טיפול הולם, וכן, למטופלים העומדים בפני הליכים רפואיים מורכבים. ניסיונה הקליני והמחקרי העשיר מאפשרים אבחון של בעיות מורכבות גם בקרב ילדים, נשים בהריון, בני הגיל השלישי והסובלים ממחלות כרוניות. במקרים בהם לא ניתן לרפא לחלוטין את המחלה, מאפשר הייעוץ ב-Spot Clinic התאמה אישית של הטיפול, כדי להקל באופן מירבי על תסמיני המחלה.

צרו אתנו קשר