המרכז לטיפולים אסתטיים – ספוט קליניק

ספוט קליניק – מרפאת מומחים לרפואת עור ולטיפולים אסתטיים, מעניקה ללקוחותיה את הטיפולים המתקדמים ביותר בתחום הרפואה האסתטית, בראשותה של ד"ר נועה גל גינדי, רופאת עור בעלת מומחיות וניסיון עשיר ברפואת עור אסתטית.

ד"ר נועה גל גינדי רופאת עור מומחית ברפואת עור אסתטית

ד"ר נועה גל גינדי, רופאת עור מומחית לרפואת עור אסתטית

ד"ר גל גינדי שמה את הדגש באסתטיקה רפואית על התאמת הטיפול לרצונות ולצורכי המטופל/ת תוך שמירה קפדנית על מראה טבעי והרמוני. ד"ר גל גינדי משלבת טכינקות וחומרים שונים על מנת להגיע לתוצאה סופית האופטימלית. מרכיב לא פחות חשוב בטיפול הוא הטיפים שמעניקה ד"ר גל גינדי, כרופאת עור, לטיפוח עצמי ושמירה על עור פנים בריא ונקי מפגעי סביבה ושמש מה שתורם לשימור תוצאות הטיפולים לאורך זמן.

 

לד"ר נועה גל יתרונות רבים בתחום רפואת העור האסתטית:

יתרונות ביצוע טיפולי רפואה אסתטית בספוט קליניק

הייעוץ והאבחון טרם הטיפול נעשה ע"י מומחית לרופאת עור, דבר המעניק לך בטחון כי הינך בידיים טובות. לרופא העור יש:

הפנים הן כרטיס הביקור החשוב ביותר שלנו באמצעותו אנחנו מוצגים לעולם; היינו שמחים לו יכולנו לעצור את השעון מלכת ולשמור על עור הפנים שלנו רענן וצעיר. אנחנו אמנם לא יכולים לעצור את הזמן, אך הודות לרפואה המודרנית ניתן ללא ספק לעכב את השפעותיו.

מקצועיות ופרפקציוניזם הם העקרונות המנחים את מומחי העור והאסתטיקה בספוט קליניק, במסגרת שאיפתם לשלמות ולמושלמות, ולכן בטיפולים כבוטוקס, מילוי קמטים, וטיפול בפיגמנטציה, בנוסף לשימוש במיטב התכשירים, כל המטופלים/ות מוזמנים/ות לביקורות במרפאה עד להשגת תוצאות מיטביות בעיני הרופא והמטופל.

 

העור שלנו הוא איבר יקר ועדין, לכן, לקבלת התוצאות הטובות ביותר ולמניעת נזקים, טיפולים אסתטיים מבצעים רק אצל מומחים ברפואת עור.

טיפולים אסתטיים בספוט קליניק

הזרקות חומצה היאלורונית

הזרקות חומצה היאלורונית בספוט קליניק מרכז מומחים לרפואת עור

חומצה היאלרונית משמשת לפיסול ותיקון פורפרציות הפנים שמתשנות עם תהליך ההזדקנות כמו גם למילוי קמטים, הוספת נפח שאבד ועיצוב מחדש של שפתיים וקוי המתאר של הפנים. האזורים המטופלים על פי רוב בחומרי מילוי הם האזור לחיים, סביב הפה, סנטר, קו הלסת, שפתיים, שקעי עיניים ועוד. התוצאות נשמרות למשך תקופה של 9-12 חודשים. כל תכשירי המילוי בהם נעשה שימוש במרפאה הוכחו מדעית כתכשירים האיכותיים ביותר ומיוצרים ע'י מעבדות רפואיות מוכרות באירופה.

עוד על הזרקת חומצה היאלורונית בספוט קליניק

הזרקות בוטוקס

הזרקות בוטוקס בספוט קליניק - מרפאת עור פרטית

החלקת קמטים בבוטוקס – העלמת קמטים וטשטושם לתקופה של בין 3 ל-6 חודשים בהליך קצר ומהיר, תוך שימוש בתכשירים האיכותיים ביותר הקיימים כיום בשוק. טיפולים חוזרים בבוטוקס ונגזרותיו משפרים את יעילות התוצאות לאורך זמן.

רדיאס

טיפולי רדיאס בספוט קליניק - מרפאת רופאי עור פרטיים

באמצעות חידוש וחיזוק מבנה העור והפנים, ניתן לשמר את היופי הטבעי לאורך זמן. רדיאס הינו חומר ייחודי המשמש למספר מטרות ובראשון שיפור משמעותי וארוך טווח במרקם ובאיכות העור, כמו כן משמש לפיסול ומילוי נפח. ההזרקת הרדיאס מעודדת ומזרזת את ייצור הקולגן והאלסטין הטבעיים בעור מה שמעניק לעור מראה צעיר רענן ובריא יותר. הרדיאס מוזרק לרוב לעור הפנים, הצוואר וגב הידיים וגורם להצערת העור באזורים אלו. תוצאות הטיפול הולכות ומתעצמות עם הזמן ומחזיקות מעמד שנה וחצי ואף יותר.

סקין בוסטר

סקין בוסטר • ספוט קליניק - טיפולי אסתטיקה רפואית

טיפול הדגל לשיפור איכות ומרקם העור. סקין בוסטר הינה חומצה היאלורונית בעלת מבנה כימי ייחודי אשר גורם לספיחה של מולקולות מים וכפועל יוצא ישנה כמות גדולה של מים באזור המוזרק והעור מקבל מראה זוהר, רענן וחיוני.
סקין בוסטר מתאים לטיפול באזור הפנים, כפות הידיים, הצוואר והמחשוף.
סקין בוסטר מוביל להאטת הזדקנות העור והעלמת קמטוטים, שיפור באלסטיות העור והחיוניות הטבעית, שיפור ומיצוק העור תוך שמירה על מראה טבעי, אספקת לחות ונפח התורמים לשיפור משמעותי במרקם העור והענקת גוון אחיד ומראה קורן, צעיר ובריא הנשאר לאורך זמן

הבהרת עור וטיפול בכתמים

הבהרת עור וטיפול בכתמים בספוט קליניק - מרפאת עור פרטית

טיפול בפיגמנטציה וכתמי עור בטכינקות שונות כגון קרמים רפואיים, חנקן נוזלי ועוד.

מומחי ספוט קליניק לטיפולים אסתטיים

רופאת עור מומחית ברפואת עור ומין ואסתטיקה רפואית

ד"ר נועה גל גינדי

רופאת עור מומחית לרפואה אסתטית

צרו אתנו קשר

-->
התקשרו לספוט קליניק - מרפאת מומחים לרופאי עור פרטיים
×
דילוג לתוכן