רופאי עור פרטיים

ספוט קליניק גאה להעמיד לרשות מטופליה צוות מובחר ואיכותי של רופאי עור פרטיים, המתמחים באבחון ובטיפול בכל סוגי מחלות העור.

פרופסור אסתר עזיזי – רופאת עור פרטית

פרופסור אסתר עזיזי הנה מומחית לרפואת עור ומין חוקרת וקלינאית בעלת מוניטין בינלאומי בתחומי האבחון, הטיפול והמניעה של נזקי שמש לעור, עם דגש מיוחד על נגעים קדם סרטניים, שומות חשודות, סרטן עור ומלנומה ממאירה של העור.

פרופסור דוד אנק – רופא עור פרטי

פרופסור דוד אנק הוא מומחה לרפואת עור ומין בוגר ביה"ס לרפואה אוניברסיטת קופנהגן, בו הוא גם סיים דרגת PhD באימונולוגיה. מומחה ברפואת עור, עבד כרופא בכיר במחלקת עור, הדסה עין כרם, שבו ניהל את שירות הפוטותרפיה, מרפאת לישמניה (שושנת יריחו) וטיפול פוטודינמי (PDT) לסרטן העור. כיהן כמ"מ מחלקת עור, הדסה עין כרם.

ד״ר זהר ליברטי – רופאת עור פרטית

ד״ר זהר ליברטי פעילה ב-SPOT CLINIC מאז הקמתה, מומחית לרפואת עור ומין ונותנת יעוץ במגוון מחלות העור, הציפורניים והשיער לצד מיפוי שומות ואבחון מוקדם של סרטן העור. חברה באיגוד הישראלי לדרמטולוגיה, ובחברה הבינלאומית לדרמוסקופיה.

ד״ר מיכל סלומון – רופאת עור פרטית

ד"ר מיכל סלומון מומחית ברפואת עור ומין, רופאת עור בכירה במרכז הרפואי שיבא, תל השומר ועוסקת ברפואת עור מזה כעשרים שנה. אחראית ומרכזת את האבחון והטיפול בתחום דלקות העור, כולל: אסטמה של העור (אטופיק דרמטיטיס) ודלקות העור ממגע, ובמחלת שושנת יריחו (לשמניה) בבית החולים.

ד"ר איילת רשפון – רופאת עור פרטית

ד"ר איילת רשפון הינה מומחית לרפואת עור ומין ורופאת עור בכירה במרכז הרפואי איכילוב, בו היא מנהלת את המרפאה לאבחון סרטן העור

צרו אתנו קשר

עקבו אחרינו בפייסבוק