נזקי שמש

חריצים עמוקים בצואר ובעורף טיפוסים לנזק בלתי הפיך מחשיפה ממושכת לשמש שהביא להתפתחות סרטן עור

עור חקלאי

עור דק , מקומט ומכוסה כתמים בעקבות חשיפה ממושכת לשמש

הזדקנות העור משמש

 

הגנה מנזקי שמש

למה כובע? צו אופנה? קוד מגזרי?

ייעודו הפיסיולוגי בראש וראשונה – מגן שמש אולטימטיבי! זאת, כשמדובר בכובע רחב שוליים, המסתיר מהעין את מראה השמש והשמים שמעל. בזכות השוליים הרחבים הוא מסוגל לחסום עד 90% מקרינת השמש המגיעה למצח ועד מחצית הקרינה המגיעה לאיזור הסנטר והצואר. ההוכחה החותכת לכך – מקדם הגנה (UPF50+ (Ultra-violet Protection Factor המוטבע על תוית הכובע כתו תקן בינלאומי.

להבדיל מהכובע האופנתי ו/או המגזרי, תו התקן +UPF50 מעיד על ההרכב המיוחד של סיבי הבד מסנן הקרינה ממנו עשוי הכובע, שמקנה לו את כושר הסינון הגבוה של קרינת השמש.

ולהבדיל ממסנני הקרינה בעלי מקדם הגנה גבוה (כגון SPF 50 Sun Protection Factor), המסוגלים לסנן באופן חלקי רק מקטעים מוגבלים של הספקטרום העל סגול של השמש, כל עוד אינם נמחקים מהעור, מסנן הקרינה התקני של הכובע יחסום באופן גורף ואחיד את כל הספקטרום העל סגול של קרינת השמש, כל עוד הוא מונח על הראש.

לכן, לכל אוהבי השמש, שימוש בכל אחד מהכובעים בעלי תו התקן +UPF50 עשוי למנוע הזדקנות מוקדמת של עור הפנים והצואר, לא כל שכן – למנוע נזקים בלתי הפיכים, כגון הופעת נגעים קדם סרטניים וסרטניים באיזורי הפנים, הקרקפת, האוזנים והצואר, שהם הראשונים להפגע מחשיפה בלתי מוגנת לשמש.
ולא רק כובע….

המגוון העשיר של חליפות שחייה, כותנות, חולצות ועליוניות, צבעוניות ואופנתיות ככל שיהיו, הנושאות את תו התקן +UPF50 הן ערובה להגנה מירבית ואחידה במהלך כל פעילות תחת כיפת השמים, ובראש וראשונה – לילדים, שהרחק מעין ההורים זוכים במקרה הטוב רק להגנה חלקית שיספק מסנן קרינה זה או אחר לעור החשוף.

למטופלי הקליניקה: הטבה מיוחדת 5% הנחה בהזמנת ביגוד חוסם קרינה SunWay בהקלדת קוד קופון spot2018


SunWay
הכנסו לאתר SunWay למגוון המוצרים המלא

בגדי ים להגנה מהשמש לכל גיל

כובעים רחבי שוליים וחולצות SunTech

ביגוד יומיומי ובגדי עבודה להגנה מהשמש

חכמים בשמש מגיל צעיר

שרוולונים, כפפות ועזרים למניעת נזקי שמש

כובעים מיוחדים להגנת כל חלקי הפנים והעורף

צרו אתנו קשר

עקבו אחרינו בפייסבוק


-->
×