צוות ספוט קליניק

סדה מזכירה רפואת בספוט קליניק

סדה, מזכירה רפואית

שלום, שמי סדה ואני עובדת בספוט כמזכירה רפואית. אתם עשויים לפגוש בי בהגיעכם פיסית למרפאה כבר בדלפק הקבלה או שאהיה זאת שאענה לכם אישית אם תחייגו אלינו (אנו המזכירות עונות אישית לכל השיחות הנכנסות ללא הפעלת מוקד מענה חיצוני).
התחלתי לעבוד עם פרופ' עזיזי בשנת 2013 ומאז גדלנו, התפתחנו וצמחנו ממש כמו שקורה בעולם כולו.
החלק האהוב עליי הוא האווירה הטהורה של המקום, התקשורת בין האנשים והמפגש עם מגוון גדול של בני אדם. אני תמיד אומרת שהייתי צריכה להגיע לישראל בשביל להכיר את פרופ' עזיזי ואת כל הרופאות הנהדרות והעובדים הנאמנים שהגיעו לכאן בעקבותיה.

דבי כהן בל, צלמת רפואית בספוט קליניק

דבי כהן בל, צלמת רפואית

שלום, שמי דבי כהן בל בת 32.
ב-7 השנים האחרונות אני עובדת כצלמת ראשית במרפאת שומות, מערך העור והמרכז המשולב לאסתטיקה בבית חולים איכילוב. במקביל התחלתי לשלב את העבודה כצלמת רפואית של ספוט קליניק לפני כשנה. אני שמחה לעבוד פה עם צוות אדיב, אכפתי, מקצועי ואנושי.

דיאנה איצקוב, צלמת רפואית

שמי דיאנה איצקוב. אני קוסמטיקאית רפואית מזה כ-20 שנה. בנוסף אני בעלת תואר ראשון בניהול מערכות בריאות תואר שני בניהול עסקים. אני עובדת במרכז המומחים "ספוט קליניק" בנושא רפואת עור כצלמת רפואית. הצוות במרכז מקצועי ואמפתי ואני מרגישה שהגעתי למקום הנכון.

אלה מטמון, צלמת רפואית בספוט קליניק

אלה מטמון, צלמת רפואית

שלום, שמי אלה, בת 30, סטודנטית שנה שישית לרפואה.
התחום שמשך אותי יותר לאורך היותי סטודנטית לרפואה הינו רפואת העור. בספוט קליניק מאבחנים, עוקבים ומגלים בשלב מוקדם סרטן עור ומלנומה. מאחר ולרוב הגילויים הינם מאוחרים ולא נמנעים, אני מרגישה שדווקא שם אצליח להציל חיים ולהעלות מודעות לנושא שאין עליו מספיק דגש. גם מחלות כמו אסטמה של העור, פסוריאזיס או אקנה מובילות פעמים רבות לפגיעה באיכות החיים. אסור לשכוח שעור הינו האיבר הגדול ביותר בגוף האדם.

שלומית סיסאי, טכנאית מיפוי שומות ודרמוסקופיה דיגיטלית בספוט קליניק

שלומית סיסאי, טכנאית צילום רפואי

שמי שלומית סיסאי, מוסמכת למכשור רפואי. אני עובדת בספוט קליניק כטכנאית מיפוי שומות ודרמוסקופיה דיגיטלית. אני שמחה לקחת חלק במערך המדהים הזה שעוסק בתחום העור ונותן מענה מקיף לכל הסוגיות השונות בתחום העור. עבורי התחום הזה מאוד חשוב, כי העור הינו המעטפת של הגוף והאיבר הגדול והרחב ביותר בגוף.

מיקי יבגי מנכ"ל ספוט קליניק

מיקי יבגי, מנכ"ל

  • 17 שנות ניסיון בתחומי הניהול והכלכלה לרבות בארגונים וחברות בתחום הבריאות
  • מנכ"ל משותף בחברת אמ. בי. איי העוסקת בייעוץ וליווי כלכלי ועסקי
  • שימש כמשנה למנכ"ל בחברת סינופסיס, חברה ציבורית הפועלת בתחום שירותי הבריאות הפרטיים ובעלת בית חולים פרטי, בית חולים שיקומי ומכונים רפואיים
  • לשעבר מנהל כלכלה, חוזים והתקשרויות בקופ"ח מאוחדת. אחראי על מיפוי הצרכים והסכמי השירות הרפואיים מול בתי חולים, מכונים, מרפאות ועוד. ניתוח מבנה העלויות של קופת החולים, תחשיבים כלכליים, התייעלות ומהלכים חוצי ארגון
  • לשעבר חשב תפעולי בחברת ישקר בע"מ
  • בוגר תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה ותואר שני מנהל מערכות בריאות באוניברסיטת באר שבע

צרו אתנו קשר

עקבו אחרינו בפייסבוק


-->
התקשרו לספוט קליניק - מרפאת מומחים לרופאי עור פרטיים
×
דילוג לתוכן