צוות ספוט קליניק

מיקי יבגי מנכ"ל ספוט קליניק

מיקי יבגי, מנכ"ל

  • 17 שנות ניסיון בתחומי הניהול והכלכלה לרבות בארגונים וחברות בתחום הבריאות
  • מנכ"ל משותף בחברת אמ. בי. איי העוסקת בייעוץ וליווי כלכלי ועסקי
  • שימש כמשנה למנכ"ל בחברת סינופסיס, חברה ציבורית הפועלת בתחום שירותי הבריאות הפרטיים ובעלת בית חולים פרטי, בית חולים שיקומי ומכונים רפואיים
  • לשעבר מנהל כלכלה, חוזים והתקשרויות בקופ"ח מאוחדת. אחראי על מיפוי הצרכים והסכמי השירות הרפואיים מול בתי חולים, מכונים, מרפאות ועוד. ניתוח מבנה העלויות של קופת החולים, תחשיבים כלכליים, התייעלות ומהלכים חוצי ארגון
  • לשעבר חשב תפעולי בחברת ישקר בע"מ
  • בוגר תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה ותואר שני מנהל מערכות בריאות באוניברסיטת באר שבע
רווית שוחט סמנכ"לית ספוט קליניק

רווית שוחט, סמנכ"ל

רווית החלה דרכה ב"ספוט קליניק" כמטופלת ותיקה ונאמנה. לדבריה "ניהול הצוות וכתיבת פרוטוקולים לעבודה מקצועית נעשית תוך היכרותי את החוויה של האדם הנזקק לרופא עור. ניסיוני כאחות בית חולים ובריאות הציבור ממקד אותי הן מבחינת מתן שירות רפואי והן בניהול הצוותים".
רווית היא אחות מצטיינת דיקן תואר שני, מדריכה קלינית, מרצה, קוסמטיקאית רפואית ובעלת ניסיון רב בכתיבה, שיווק ויחסי ציבור.

סדה מזכירה רפואת בספוט קליניק

סדה, מזכירה רפואית

שלום, שמי סדה ואני עובדת בספוט כמזכירה רפואית. אתם עשויים לפגוש בי בהגיעכם פיסית למרפאה כבר בדלפק הקבלה או שאהיה זאת שאענה לכם אישית אם תחייגו אלינו (אנו המזכירות עונות אישית לכל השיחות הנכנסות ללא הפעלת מוקד מענה חיצוני).
התחלתי לעבוד עם פרופ' עזיזי בשנת 2013 ומאז גדלנו, התפתחנו וצמחנו ממש כמו שקורה בעולם כולו.
החלק האהוב עליי הוא האווירה הטהורה של המקום, התקשורת בין האנשים והמפגש עם מגוון גדול של בני אדם. אני תמיד אומרת שהייתי צריכה להגיע לישראל בשביל להכיר את פרופ' עזיזי ואת כל הרופאות הנהדרות והעובדים הנאמנים שהגיעו לכאן בעקבותיה.

דנה, מזכירה רפואית בספוט קליניק - מרפאת עור פרטית בתל אביב

דנה, מזכירה רפואית

שלום, שמי דנה ובמקצועי אני מאמנת לזוגיות טובה, עובדת בעיקר עם קהל דובר רוסית ומקיימת סדנאות, כנסים וליווי אישי. כמו כן, אני משלבת בעיסוקיי הרבים את העבודה ב"ספוט קליניק" כמזכירה רפואית. במסגרת תפקידי זה אני פוגשת אישית את המטופלים וכן משוחחת עם רבים מהם בטלפון.
ספוט הוא מקום עם אווירה נעימה שמשרה אמינות, יציבות וביטחון ואני נעזרת בכל הכלים שרכשתי בעולמות האימון כדי לתת את השירות המקסימלי לכל פונה.

דבי כהן בל, צלמת רפואית בספוט קליניק

דבי כהן בל, צלמת רפואית

שלום, שמי דבי כהן בל בת 32.
ב-7 השנים האחרונות אני עובדת כצלמת ראשית במרפאת שומות, מערך העור והמרכז המשולב לאסתטיקה בבית חולים איכילוב. במקביל התחלתי לשלב את העבודה כצלמת רפואית של ספוט קליניק לפני כשנה. אני שמחה לעבוד פה עם צוות אדיב, אכפתי, מקצועי ואנושי.

דיאנה איצקוב, צלמת רפואית

שמי דיאנה איצקוב. אני קוסמטיקאית רפואית מזה כ-20 שנה. בנוסף אני בעלת תואר ראשון בניהול מערכות בריאות תואר שני בניהול עסקים. אני עובדת במרכז המומחים "ספוט קליניק" בנושא רפואת עור כצלמת רפואית. הצוות במרכז מקצועי ואמפתי ואני מרגישה שהגעתי למקום הנכון.

חן פת, צלמת רפואית בספוט קליניק

חן פת, צלמת רפואית

שלום, שמי חן ואני סטודנטית לרפואה. עובדת בספוט קליניק כצלמת רפואית במעבדת הצילום שיש במקום. הבחירה האינטואיטיבית המקורית נבעה מסקרנות, אתגר וזיקה לעולמות הרפואה תוך כדי מסלול הלימודים. ככל שאני עובדת יותר אני מבינה שהחלק האהוב עליי באמת הוא המפגש עם האנשים שמגיעים להצטלם – שם אני מגלה כל פעם שכל אדם הוא אכן עולם ומלואו.

אלה מטמון, צלמת רפואית בספוט קליניק

אלה מטמון, צלמת רפואית

שלום, שמי אלה, בת 30, סטודנטית שנה שישית לרפואה.
התחום שמשך אותי יותר לאורך היותי סטודנטית לרפואה הינו רפואת העור. בספוט קליניק מאבחנים, עוקבים ומגלים בשלב מוקדם סרטן עור ומלנומה. מאחר ולרוב הגילויים הינם מאוחרים ולא נמנעים, אני מרגישה שדווקא שם אצליח להציל חיים ולהעלות מודעות לנושא שאין עליו מספיק דגש. גם מחלות כמו אסטמה של העור, פסוריאזיס או אקנה מובילות פעמים רבות לפגיעה באיכות החיים. אסור לשכוח שעור הינו האיבר הגדול ביותר בגוף האדם.

לנה זלדץ, צלמת רפואית בספוט קליניק

לנה זלדץ, צלמת רפואית

בתור בוגרת הפקולטה למדעי החיים וביולוגיה באוניברסיטת בן גוריון התעסקתי מספר שנים במחקרים קליניים ועבדתי עם מטופלים אונקולוגיים בבתי החולים סורוקה ותל השומר. לאחר מכן, למדתי צילום בלונדון וכעת אני מצליחה לשלב בין שני העולמות הללו בתפקידי בתור צלמת רפואית ב ספוט קליניק. הצוות בספוט קשוב והמקצועיות היא מעל הכל.

צרו אתנו קשר

עקבו אחרינו בפייסבוק


-->
×