המלצות מטופלים

ד"ר ליברטי היא אשת מקצוע מצויינת. היא קשובה, סבלנית, חייכנית וידידותית בצורה שתגרום לכל מטופל להרגיש בנוח. היא תמיד מוכנה לייעץ על כל שאלה, והטיפול שלה גורם לי להרגיש שאני בידיים טובות. כן יירבו אנשי מקצוע עם גישה ממוקדת מטופל כמוה.

עמית, 29, הרצליה

שירות אדיב ונעים. מרפאה נקייה ומסודרת. רופאים מדהימים.

שרון, 32, בני דרור

קבלנו יחס נעים, מקצועי, אדיב, קשוב מד"ר ליברטי וגם מהמזכירה, הרגשה שאנחנו בידיים טובות, יסודיות, נותן תחושת בטחון. מודים מאד ויישר כח.

ת.פ, 57, מזכרת בתיה

בדיקה חשובה מאד!! יסודית, מניעתית. חשוב להגיע וגם לביקורות.

הה, 47, מרכז

כל תהליך קביעת התור היה ממש מהיר. הרופאה סופר נחמדה ומקצועית (סלומון). היה ממש נעים ומרגיע.

אליהו, 43, תל אביב

במהלך חיי עברתי כ 10 פרוצדורות ניתוחיות להסרות של נגעים בעור. לראשונה פגשתי את ד"ר נמרוד פרבר בעקבות המלצתה של פרופ' עזיזי לפני חצי שנה. אז הוא הסיר לי גידול מלנומה מהגב. לעומת הניתוחים הקודמים בהם עברתי סיבוכים קלים והחלמות לא פשוטות, אצל ד"ר פרבר הרגשתי כבר תוך כדי ניתוח כמה הוא עדין ומדוייק. תוך חודש לא ניתן היה לאתר את הצלקת בגב. כמובן שפעם השנייה לפני חודשיים, כשהייתי צריך לעבור ניתוח מוהס להסרת גידול BBC מהאף- לא היססתי ופניתי אליו מייד. גם הפעם ההחלמה היתה מאד מהירה וללא סיבוכים. ממליץ בחום!!!!

א.ק, 49

פניתי למרפאת "ספוט קליניק" לקביעת תור לרופא עור מומחה. נעניתי באדיבות רבה על ידי המזכירה וקיבלתי תור ממש בסמיכות לפניה. במרפאה התקבלתי על ידי ד"ר זוהר ליברטי. אין מילים לתאר עד כמה אנושית, מרגיעה, סבלנית ומקצועית הרופאה הזו. השהייה במרפאה נעימה. ההגעה אליה פשוטה ונתמכת בשילוט ברור. רמת הניקיון גבוהה. מאחלת לכל מי שזקוק לטיפול לקבלו בסטנדרטים המתוארים.

אורנה טרלו, 56, תל אביב

ד"ר רשפון רופאה מקצועית מאד, אדיבה וסבלנית. מעניקה ידע והסברים בתשומת לב ובאיכפתיות רבה. השהייה במרפאה היתה קצרה, ללא המתנה ובאווירה נעימה וחיובית.

אבי סלומון, 51, בצרה

אין מילים לתאר – זימון התור, ההגעה למרפאה והשירות ע"י הצוות ראויים לכל שבח.

צבי, 59, רמת גן

ד"ר זהר ליברטי, הגעתי למרפאת ספוט, שירות מדהים, זימון התור היה מהיר מהרגיל וד"ר ליברטי מקסימה! ומקצועית. שירות מעולה, ממליץ בחום.

טל דהן, 22, ת"א

וואו איזו רופאה!

ד"ר זהר ליברטי מדהימה!! אישית, מקצועית ונעימה!

יצאתי בתחושת הקלה וברור שאמליץ עליה.

בנוסף מזכירה מקסימה!

תודה רבה שיש כזו רופאה וכזה צוות בימינו.

דלינדה בכור חדד

אילנית, בת 48

צרו אתנו קשר

-->
×